Informacje o szkole

Do Banku Świątecznych Życzeń już napływają życzenia…

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą za sobą wiele refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok w tym wyjątkowym trudnym czasie chcemy życzyć całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewające się obfitością łask, które nowo Narodzone Dziecię wniesie w życie Nasze i Naszych Rodzin.

Niech składany u żłobka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2021 r. dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadzieje bez której nie da się żyć .

Wesołych Świąt!

życzy Samorząd Uczniowski

***

Rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, życzliwości oraz wszelkiej pomyślności i dobra na święta  Bożego Narodzenia, a także optymizmu, spokoju i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2021 wszystkim Uczniom, wszystkim Państwu

życzy dyrektor Ewa Leszczyńska.

Niech przy zapachu świątecznego drzewka i dźwiękach kolęd przeżywają Państwo piękne chwile świątecznej bliskości.

***

Wszystkich moich  kochanych, z którymi w tym roku nie będę mogła zasiąść przy wspólnym świątecznym stole serdecznie pozdrawiam. Życzę pięknych, spokojnych świąt, mam nadzieję na rodzinne spotkania w niedługim czasie…

Agata Sokołowska

***

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości, nadziei oraz planów na nadchodzący Nowy 2021 Rok. W tych wyjątkowych dniach życzę wszystkim Państwu zdrowia, pomyślności i sukcesów z podjętych wyzwań.

Karolina Jackowska

***

Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia. To noc wyjątkowa jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia. Nadchodząca Wigilia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy całej społeczności szkolnej

Wioletta Pychewicz sekretarz szkoły

***

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę całej naszej szkolnej społeczności nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!

Eliza Dembe – Stańczak

***

Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc.
Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole.
Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas,
gdy siedzimy wszyscy w kole i MAMY bliskich przy stole. Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny. Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku całej  społeczności szkolnej w Golądkowie

życzy Anna Lusa – nauczyciel

***

Na nadchodzące Świata Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia całej społeczności naszej szkoły, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie, niech Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Wam i Waszym Rodzinom na nadchodzący Nowy Rok.

Krzysztof Wróblewski

***

Wesołych Świąt całej naszej szkolnej społeczności życzą Aneta i Grzegorz Szczypińscy.

***

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego i nadziei na „normalność” w każdym dniu nadchodzącego Roku 2021 – życzy Dyrekcji, Koleżankom i Kolegom, Uczniom i Pracownikom Szkoły

Marianna Buźniak 

***

Mijający rok pokazał nam wszystkim, że nie możemy w życiu być niczego pewni. Nie odkładajmy wszystkiego na ostatni moment. Życzę każdemu wiary, która odmieni nasze serca. Nadziei na lepsze jutro oraz miłości, która pozwoli każdemu z nas przetrwać najgorsze momenty w życiu. Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ewelina Frączkowska-Khadhraoui

***

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia całej społeczności szkolnej życzę pięknych, radosnych a przede wszystkim zdrowych świąt.  Niech nowo narodzony Jezus umacnia wszystkich w duchu nadziei na lepsze jutro, a w Nowym Roku 2021 wszelkiej pomyślności.

Życzy wicedyrektor – Anna Kwiatkowska

***

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego roku i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach życzę wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

 
Emilia Dyga

***

„Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku …”

Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie,
marzenia zmieniają się w rzeczywistość, a sukcesy przerastają oczekiwania.
Pięknych Świat Bożego Narodzenia życzę Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły,
Uczniom oraz ich Rodzicom.

Magda Prus-Zych

***

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę całej społeczności szkolnej zdrowia, spokoju i odpoczynku od codziennych trosk. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia będzie czasem pełnym rodzinnego ciepła, życzliwości i miłości. Wesołych Świąt.

Elżbieta Tomczak

***